KS AGH Kraków, którego nowo powstała sekcja piłki ręcznej uczestniczy w rozgrywkach II ligi mężczyzn, bierze udział w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego i bardzo potrzebuje głosów wszystkich sympatyków piłki ręcznej zamieszkałych w Krakowie. Każdy oddany głos to zwiększenie szansy na otrzymanie solidnego wsparcia finansowego na rozwój seniorskiej piłki ręcznej w Krakowie. Głosować może każdy, kto ukończył 16 lat i mieszka w Krakowie (dotyczy także Studentów mieszkających w akademikach lub wynajmujących mieszkania – liczy się fakt zamieszkania, nie jest wymagane zameldowanie w Krakowie).

Jedynie co trzeba zrobić to wejść na stronę:

https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

i wypełnić formularz, wybierając  “miasto Kraków” jako powiat zamieszkania oraz zadanie numer: KRK11 – “Wsparcie sportu akademickiego – szansą na wzmocnienie potencjału sportowego województwa małopolskiego”

Głosowanie trwa do 5.10.! Istnieje także możliwość wypełnienia formularza w wersji papierowej. Głosy w tej formie będzie można oddawać na najbliższym meczu AZS AGH z Orłem Przeworsk (22.09., godz. 18:00, hala ZSOS nr 1, os. Handlowe 4), na który serdecznie wszystkich zapraszamy. Głosować można jeden raz.

Bardzo prosimy o taką formę pomocy dla krakowskiego szczypiorniaka! Liczymy na wasze wsparcie! Prosimy, aby informować o akcji rodzinę oraz znajomych, a także udostępniać ten post. Każdy głos się liczy!