W ubiegły weekend, na hali sportowej AWF Kraków odbył się, organizowany przez Małopolski Związek Piłki Ręcznej, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Świąteczny Turniej Mini Piłki Ręcznej. W turnieju wzięła udział ponad setka dzieci z terenu województwa małopolskiego: Krakowa, Chrzanowa, Libiąża, Skawiny, Libuszy oraz Bochni. W trakcie zawodów, które odbyły się w wesołej i przyjaznej atmosferze, młodzi adepci i adeptki piłki ręcznej, mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w konfrontacji z rówieśnikami z innych klubów. Na zakończenie imprezy każda drużyna otrzymała od Prezesa MZPR, Pana Zbigniewa Podolskiego, pamiątkowy dyplom oraz symboliczną nagrodę w postaci paczki ze słodkim poczęstunkiem.

Po zakończeniu turnieju, w Auli AWF Kraków, odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące udział kadr wojewódzkich w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy medaliści OMM z lat 2020 oraz 2021, którym wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz koszulki. Po uroczystości odbyło się spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku, przy którym zawodnicy i trenerzy mieli możliwość dyskusji na temat osiągniętych sukcesów.

Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej składa serdeczne podziękowania Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego za wsparcie finansowe turnieju mini piłki ręcznej oraz spotkania z medalistami OOM.

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego