Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej pragnie złożyć w imieniu całego środowiska Piłki Ręcznej w Małopolsce najserdeczniejsze gratulacje naszemu eksportowemu duetowi sędziowskiemu – Urszuli Lesiak i Małgorzacie Lidackiej, za wspaniałe osiągnięcie w ich dotychczasowej karierze. Tym samym, wyrażamy serdecznie podziękowania za godne reprezentowanie Okręgu Małopolskiego w najbardziej prestiżowych rozgrywkach piłki ręcznej na Starym Kontynencie – Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2020.
Mamy ogromną nadzieję, że ten niewątpliwy sukces będzie motywacją dla młodych sędziów z naszego województwa do jeszcze bardziej wytężonej pracy i stałego rozwijania swoich umiejętności, a być może stanie się także inspiracją dla ludzi chcących spróbować swoich sił na boisku w roli sędziego piłki ręcznej do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody, która być może zakończy się równie wspaniałymi osiągnięciami.
Małgosi i Uli życzymy dalszej satysfakcji z pracy na boisku oraz kolejnych rozwijających wyzwań sędziowskich za równo na szczeblu krajowym, jak
i międzynarodowym.

Za Zarząd
Prezes
Zbigniew Podolski