W listopadzie 2018r Komisja Sędziowska Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej organizuje w Kraków PL kurs dla kandydatów na sędziów kategorii B ZPRP, oraz sędziów sekretarzy. Wykłady będą odbywać się w godzinach popołudniowych lub wieczornych (około 7 spotkań po 2/3 godziny). Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich chętnych, w także czynnych zawodników. Kurs jest dedykowany dla osób, które ukończyły 16 lat.

Nowością w naszym okręgu będzie szkolenie wyłącznie sędziów “stolikowych”, więc mierzących czas i sekretarzy – będą oni uczestniczyli jedynie w części kursu.

Na chwilę obecną orientacyjny koszt szkolenia wynosi 150zł dla kandydatów na sędziów boiskowych, oraz 70zł dla sędziów stolikowych. Cena obejmuje: udział w wykładach teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez sędziów kat. A ZPRP (także sędziów EHF) artykuły niezbędne w pracy sędziego: kartki sędziowskie i gwizdek materiały kursowe “Przepisy gry w piłkę ręczną” i dyplom. Cena może ulec zmianie w zależności od liczby zgłoszeń!

Zgłoszenia można wysyłać do końca października 2018 na adres: ksmzpr@gmail.com. Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu: 792003972.

Uwaga: Komisja Sędziowska MZPR zastrzega, że kurs nie odbędzie jeśli liczba zgłoszeń nie przekroczy dziesięciu!