W zawodach, które odbyły się w dniu 12 stycznia w podziemiach Kopalni Soli Bochnia wystartowało 12 zespołów, łącznie 117 zawodników.

Rozegrano łącznie 30 meczów, każdy mecz trwał 10 minut. Szczególnie emocjonujący był mecz MOSiR I Bochnia – SP 25 Kielce, którego rozstrzygnięcie wymagało rozegrania serii rzutów karnych.

Wraz z rodzicami i kibicami w Kopalni sportową niedzielę spędziło ok. 200 osób. Atmosfera była rewelacyjna. Mecze niezwykle emocjonujące. Dzieci wykazały się ogromną ambicją i szalonym wręcz zaangażowaniem. Stawka była bardzo wysoka, gdyż każdy chciał wywalczyć wspaniały puchar w formie kruchu solnego, ufundowany przez Prezesa Kopalni Soli Bochnia. Posiadanie w swojej klubowej kolekcji tak wyjątkowego trofeum fantastycznie prezentuje się w niejednej gablocie. Każdy z uczestników otrzymał też pamiątkową koszulkę oraz medal.

Serdeczne podziękowania należą się także całej obsłudze Kopalni Soli Bochnia za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju. Bez ich pomocy nie udałoby się rozegrać żadnej z tych czterech edycji naszej imprezy, która dostarcza tyle radości najmłodszym adeptom piłki ręcznej. Dziękujemy także sponsorom, firmom: Izodach, Kolor Plus Studio, ATB, RMP Studio projektowe, MK-Sport, VOX,  dzięki którym mogliśmy zapewnić skromny poczęstunek i zagwarantować medale i koszulki wszystkim uczestnikom.

Ostateczna kolejność turnieju:

 1. UKS Wiertmet Libusza
 2. MKS PM MPEC Tarnów
 3. UKS Kruki Skrzyszów
 4. MOSiR II Bochnia
 5. SKS Kusy Kraków
 6. MOSiR I Bochnia
 7. Handballasy Zabrze
 8. SP nr 25 Kielce
 9. UKS Olimpijczyk Racławice
 10. Handballasy Tarnowskie Góry
 11. TSR Orawa
 12. PGE Vive Kielce

Relacja live z turnieju: https://www.youtube.com/watch?v=r6fLLTSnTbo

Więcej informacje na stronie: www.mosir.bochnia.pl